Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişilerinizyoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Siparişlerim kutulu mu gönderilecek?

Evet, 5 adet ve üzeri tüm siparişleriniz özel Tasarım hediye kutusuyla gönderilir.bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Kargo ücreti alıyor musunuz?

95 tl ve üzeri alımlarınızda kargo ücreti ödememektesiniz. Diğer alımlarınızda Türkiye’nin her yerine 8 tl kargo ücreti ödemektesiniz.

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Evet kapıda ödeme ekranına geldiğinizde kapıda ödeme seçeneğini seçerseniz, ödemeyi kargo firmasına teslimat esnasında yaparak ürünlerinizi alabilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için kapıda ödeme ücretini (9 tl) ödemeniz gerekmektedir. Bu ücret kargo firmasının, bu hizmet karşılığında aldığı bir ücrettir.

Kargo kampanyasına kapıda ödeme ücreti içinde geçerli mi?

Kargo ücreti yine tarafımızdan karşılanmaktadır. Fakat kapıda ödeme sistemi kargo firmasının bir hizmeti olup bu ödemeleriniz tarafınızdan kargo şirketine yapılmaktadır. Kapıda ödeme ücretini (9 tl) bu sistemi kullanabilmek için ödemeniz gerekmektedir.

Siparişimi hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo firması ile gönderilmektedir.

Aldığım ürünlere KDV dahil mi ?

Boxerstation.com üzerinden aldığınız her ürünün fiyatına KDV dahildir.

Satın alınan ürünlerde değişim ve iade yapılır mı?

Ürününüz teslim aldıktan sonra “Hijyen sebebiyle iç çamaşırlarında iade ve değişim yapılmamaktadır.” Ürün kargoya verilene kadar ürün kargoya verilmeden önce boxerstation.com üzerinde siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ödeme yaptıysanız, sipariş bedeli ödeme yaptığınız karta iade edilir.